Rurkowy stelaż tylny do oryginalnego oparcia Yamaha MS 1900
Stelaż do oryginalnego oparcia. Wykonany z pochromowanych stalowych rurek. Rozstaw otworów montażowych jest dostosowany do konkretnego typu motocykla.
Przeznaczony do modelu: Yamaha MS 1900
Jaroslav22. 3. 2026, 20:34
Sprawdzony klient
Wzorowe zachowanie, niezawodność
RTECH
Chroń swoje ręce przed upadkami i niepogodą, zimnym powietrzem lub deszczem, niezależnie od tego, czy poruszasz się ze swoim sprzętem na torze, czy na szosie. Zapoznaj się z naszą ofertą ochraniaczy dłoni i wybierz jakość, design i wygodne akcesoria dostosowane do Twojego gustu.
Aby móc Ci odpowiedzieć, musimy zapisać Twój adres e-mail, imię i nazwisko oraz numer telefonu w naszym systemie. Przesyłając ten formularz, wyrażasz swoją zgodę.
Informacje o przetwarzaniu danych osobowych.
Cookies
MotoZem i nasi partnerzy, w tym firma Google, potrzebują Twojej zgody na wykorzystanie określonych danych, aby między innymi móc wyświetlać Ci informacje i reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań.