Sklep internetowy działa w trybie normalnym 

O nas

O nas

MotoZem.cz - przedstawienie

Motozem.cz to projekt spółki Anila s.r.o.

Spółka Anila s.r.o. zaczęła działać aktywnie w moto świecie jesienią roku 2009. Od tego czasu jej głównym przedmiotem działalności jest sprzedaż detaliczna odzieży motocyklowej, akcesoriów i części. W pierwszych miesiącach istnienia, firma swoją działalność realizowała głównie poprzez sprzedaż przez internet. Początkowo firma koncentrowała się na odzieży i różnych akcesoriach. Między pierwsze sprzedawane produkty należały głównie kurtki, kombinezony, kaski i buty marek PROBIKER, CABERG, NAZRAN i innych.

Ze względu na rosnące uznanie, został otwarty na przełomie wiosny / lata 2010 pierwszy sklep w Šenově niedaleko Ostrawy. Tym krokiem firma dotarła bliżej swoich klientów z bliskiej i szerokiej okolicy. Klienci mają możliwość wypróbowania produktów w sklepie, i doradzenia od doświadczonego i przyjaznego personelu. Następnie towar rozszerzył się również w zakresie opon, oraz części zamiennych, takich jak świece zapłonowe, filtry oleju, szyby, światła i klocki hamulcowe do motocykli kilku znanych światowych marek: BMW, Ducati, Honda, Kawasaki, Suzuki.

Ponieważ staramy się dostosować naszym klientom pod każdym względem, a szczególnie w dostępności, gamie produktów i przejrzystości towarów, uruchamiamy na początku 2011 roku nowy e-shop: www.motozem.cz W 2011 roku otwarto też nowy, większy sklep o powierzchni 150 m². Do asortymentu dochodzą kolejne pożądane marki i między innymi, rozpoczęliśmy pracę nad własną dystrybucją marki RSA. Ponadto zwiększyła się powierzchnia magazynu dla skrócenia czasu dostawy i zadowolenia klientów.

W 2012 roku znacznie powiększamy asortyment części motocyklowych. Po raz pierwszy bierzemy udział w wystawie Motosalon w Brnie. W maju 2012 roku został otwarty sklep, który specjalizuje się w akcesoriach i częściach. Znajduje się obok istniejącego sklepu. Dzięki zwolnieniu miejsca znowu poszerzyła się oferta odzieży! W 2013 roku braliśmy udział nie tylko w czeskiej, ale także w słowackiej wystawie. Dziękujemy za wsparcie wszystkim motocyklistom! Odpalona została nowa wersja e-shopu i do oferty weszły między innymi skutery Generic i odzież motocyklowa renomowanej marki Revit. Do poszczególnych produktów kręcimy własne filmy, w których przedstawiamy produkty.

Na początku 2014 roku przenieśliśmy się do nowej siedziby, która zajmuje 1000 m², i mamy nadzieję, że jeszcze bardziej ulepszymy i poprawimy jakość naszych usług.

W 2017 roku wchodzimy na polski rynek i rozszerzamy powierzchnię sprzedażową na 1000 m².

Pracownicy spółki Anila s.r.o. liczą na wiele nowych i zadowolonych motocyklistów i mają nadzieję, że każdemu się w MotoZemi spodoba!

Motozem.pl
Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. W porządku