Świąteczna gwarancja - zakupiony dziś towar można wymieniać do końca styczńa!

  Świąteczna gwarancja - zakupiony dziś towar można wymieniać do końca styczńa!

O nas

Spółka Anila s.r.o. zaczęła działać aktywnie w moto świecie jesienią roku 2009. Od tego czasu jej głównym przedmiotem działalności jest sprzedaż detaliczna odzieży motocyklowej, akcesoriów i części.


W pierwszych miesiącach istnienia, firma swoją działalność realizowała głównie poprzez sprzedaż przez internet. Początkowo firma koncentrowała się na odzieży i różnych akcesoriach. Między pierwsze sprzedawane produkty należały głównie kurtki, kombinezony, kaski i buty marek Probiker, Caberg, Nazran i innych.


Ze względu na rosnące uznanie, został otwarty na przełomie wiosny / lata
2010 pierwszy sklep stacjonarny w Šenově niedaleko Ostrawy. Tym krokiem firma dotarła bliżej swoich klientów z bliskiej i szerokiej okolicy. Klienci mają możliwość wypróbowania produktów w sklepie, i doradzenia od doświadczonego i przyjaznego personelu. Następnie towar rozszerzył się również w zakresie opon, oraz części zamiennych, takich jak świece zapłonowe, filtry oleju, szyby, światła i klocki hamulcowe do motocykli kilku znanych światowych marek: BMW, Ducati, Honda, Kawasaki, Suzuki. 


Ponieważ staramy się dostosować naszym klientom pod każdym względem, a szczególnie w dostępności, gamie produktów i przejrzystości towarów, uruchamiamy na początku
2011 roku nowy e-shop: www.motozem.cz  


W 2011 roku otwarto też nowy, większy sklep o powierzchni 150 m². Do asortymentu dochodzą kolejne pożądane marki i między innymi, rozpoczęliśmy pracę nad własną dystrybucją marki RSA. Ponadto zwiększyła się powierzchnia magazynu dla skrócenia czasu dostawy i zadowolenia klientów.


W
2012 roku znacznie powiększamy asortyment części motocyklowych. Po raz pierwszy bierzemy udział w wystawie Motosalon w Brnie.


W maju
2012 roku uroczyście otworzyliśmy sklep, który specjalizował się nie tylko w akcesoriach i częściach, ale również rozszerzyliśmy naszą ofertę o pożądaną odzież motocyklową. Objekt znajdował się obok istniejącego sklepu. Dzięki nowej przestrzeni mieliśmy duży punkt sprzedaży, w którym mogliśmy komfortowo zaoferować szeroką gamę produktów dla wszystkich fanów jednośladów.


W
2013 roku braliśmy udział nie tylko w czeskiej, ale także w słowackiej wystawie motocyklowej.  Odpalona została nowa wersja e-shopu i do oferty weszły między innymi skutery Generic i odzież motocyklowa renomowanej marki Revit. Do poszczególnych produktów kręcimy własne filmy, w których przedstawiamy produkty.


Na początku
2014 roku przenieśliśmy się do nowej siedziby i mimo różnych zmian na rynku naszym priorytetem pozostaje zadowolony klient, który z przyjemnością i pewnością wraca do nas. Kładziemy nacisk na poważne traktowanie relacji biznesowych, stałą gwarancję, jakość produktów, profesjonalne podejście, fachowe doradztwo, indywidualne podejście, szybkość realizacji zamówień i pracę zespołową, co znajduje odzwierciedlenie na każdym kroku.


W
2016 roku wchodzimy na polski rynek i rozszerzamy powierzchnię sprzedażową na 1000 m². Nieustannie pracujemy nad udoskonalaniem i ulepszaniem świadczonych usług oraz oferowanego towaru.


Na początku
2019 roku otworzyliśmy nowy sklep stacjonarny w Pradze - Říčany, a na początku 2020 roku w Brnie - Modřice.


Motocykle - to nie tylko pasja, chęć poznania i podróżowania, hobby czy godziny spędzone z ukochanym jednośladem. To styl życia, który żyjemy i którego doświadczamy całym sercem razem z Wami.


Dzięki naszej wiedzy, umiejętnościom i szerokiemu asortymentowi nasze sklepy w
Dobrá u Frýdek - Místek, Brno - Modřice i Pradze - Říčany zajmują wyjątkowe miejsce w konkurencyjnym środowisku.


W naszych sklepach zadbamy o Ciebie i Twoje motocyklowe piękno. Twój motocykl z pewnością doceni nie tylko części zamienne, ale także akcesoria i gadżety, Ciebie ubierzemy dosłownie od stóp do głowy. Posiadamy szeroką gamę butów, kurtek, ochraniaczy, spodni, kombinezonów, kasków, rękawiczek, kamizelek oraz szeroką ofertę akcesoriów. Wszystko w wielu wariantach kolorystycznych i rozmiarach. W naszym asortymencie znajdziesz doskonale dopasowaną, dobrze uszytą, perfekcyjnie zaprojektowaną, dopracowaną i bezpieczną odzież, z której naprawdę każdy może wybrać.


W naszym sklepie internetowym www.motozem.cz wszystkie towary są wyraźnie podzielone na kilka kategorii, w których możesz wybrać to, co najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom, potrzebom i życzeniom.


U nas naprawdę każdy może sobie wybrać. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem sportów motorowych, początkującym motocyklistą, czy też pasjonatem przez całe życie, jesteśmy w stanie zaspokoić Twoje potrzeby, pragnienia i życzenia. Oczywisty jest profesjonalny zespół handlowców, który w razie zainteresowania może udzielić indywidualnej konsultacji i fachowej porady nie tylko na podstawie osobistego doświadczenia, ale także dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wspólnym zainteresowaniom.

 

Czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami motocyklowymi
załoga MotoZem

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. W porządku