Gwarancja pełnych 100 dni na wymiane lub zwrot towaru.


Gwarancja pełnych 100 dni na wymiane lub zwrot towaru.

Płyn hamulcowy Motul Dot 3 i 4 0.5L

Kod produktu: MOT102718

Płyn hamulcowy Motul Dot 3 i 4 0.5L
TOP

Na stanie - Możesz mieć w domu w poniedziałek 5.12.2022

E-shop Produkt dostępny Dobrá Produkt dostępny Brno Produkt dostępny Říčany Produkt dostępny Plzeň Produkt dostępny Senec Produkt dostępny
33,10

Płyn hamulcowy Motul Dot 3 i 4 0.5L

W pełni syntetyczny płyn hamulcowy, pełniący normę DOT dla systemów hydraulicznych hamulców i sprzęgieł samochodów i motocykli, odpowiadającym zaleceniu producenta DOT 4.

Zalety:
Punkt wrzenia na górnej granicy zakresu, który żąda norma DOT 4, tj. 245°C, co umożliwia łatwe i trwałe działanie hamulców i w trudnych warunkach. Dany płyn jest neutralny wobec złączom i uszczelkom w systemie hamulcowym i ma uczynek antykorozyjny. Jest mieszalny z produktami deklarującymi normę DOT 3 a 5.1, jeśli nie zawierają składniki silikonowe.

Specyfikacja: SAE J 1703, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4.

List bezpieczeństwa produktu znajdziesz tutaj.

Alternatywy

Znalazłeś lepszą cenę?

Jak na to?

* w ten sposób wskazane pola są wymagane

Ta strona jest chroniona za pomocą reCAPTCHA. Polityka prywatności Google, warunki umowne.

Aby móc Ci odpowiedzieć, musimy zapisać Twój adres e-mail, imię i nazwisko oraz numer telefonu w naszym systemie. Przesyłając ten formularz, wyrażasz swoją zgodę. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych.

Logowanie

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. W porządku