W święta 5 i 6 lipca wszystkie nasze sklepy będą otwarte. 

W święta 5 i 6 lipca wszystkie nasze sklepy będą otwarte. 

Automatyczne smarowanie łańcucha uniwersalna Scottoiler

Kod produktu: C10003248Z

Automatyczne smarowanie łańcucha uniwersalna Scottoiler
Previous Next
1/2
Tento produkt je
dlouhodobě nedostupný

Automatyczne smarowanie łańcucha uniwersalna Scottoiler

Automatyczne smarowanie łańcucha uniwersalna Scottoiler

Akcja Scottoiler Scottoiler Vsyst + 125 ml do 5000 km

Podstawowy zestaw Scottoiler oferuje wszystkie korzyści związane z automatycznym smarowaniem. Dozownik może być umieszczony w albo przyklejona lub przykręcona do spodniej strony wahacza. Jedno napełnienie umożliwia automatyczny system smarowania w zależności od warunków pogodowych około 800-1600 km. Zestaw zawiera uniwersalne elementy mocujące i pojemnik Scottoiler 250 ml (wystarczający do około 3000-4000 km). Scottoiler jest odpowiednia dla 99% motocykli.

Z ponad 25-letnim doświadczeniem dostarczanie na rynek najbardziej wyrafinowane Scottoiler automatycznego smarowania i łańcucha napędowego systemu. Wniosek, który został pierwotnie zaprojektowany dla motocykli, jest dobrze przystosowany dla rowerów. Od 2009 roku są oferowane oprócz próżni vSystemu i elektronicznego eSystem.

Scottoiler produkty sprzedawane są na całym świecie, a ich skuteczność wykazano codziennie w każdych warunkach pogodowych.
A jak to rzeczywiście działa?
Scottoiler Vsyst działa na zasadzie podciśnienia. Gdy motocykl jest uruchomiony, tworząc podciśnienie, które podnosi membranę, który z kolei otwiera zawór. Otwarty zawór pozwala rurkę kapanie oleju przez zębatkę na łańcuchu. Zawór posiada wbudowany przepływ oleju metrowy. Scottoiler nie pompować.
Jaki wpływ ma Scottoiler Vsyst na silniku?
Nie. Przy wyjściu z Scottoiler nie ma wpływu na prędkość obrotową silnika, gaz i tym podobne. W komorze próżniowej jest jednostką zamkniętą, a nie ma wpływu na prędkość jazdy motocykla. Gdy zawór jest otwarty silnika, która wymaga ruchu trzech centymetrów sześciennych powietrza do podnoszenia membranę, która pozostaje do wyłączenia silnika. Oczywiste jest, aby zauważyć, że membrana w niskich impulsów prędkości, która jest czasami błędnie uznała pompowania.

Znalazłeś lepszą cenę?

Jak na to?

* w ten sposób wskazane pola są wymagane

Aby móc Ci odpowiedzieć, musimy zapisać Twój adres e-mail, imię i nazwisko oraz numer telefonu w naszym systemie. Przesyłając ten formularz, wyrażasz swoją zgodę. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. W porządku