Plecak z workiem na wodę Shot Light 2.0 czarno-szary

Kod produktu: SHOA0J-41C1-A01

Plecak z workiem na wodę Shot Light 2.0 czarno-szary
Tento produkt je
dlouhodobě nedostupný

Alternatywy

Plecak z workiem na wodę Shot Light 2.0 czarno-szary

Plecak wykonany jest z wytrzymałego poliestru z wykończeniem rip-stop.
Plecy, paski na ramiona i zewnętrzna przednia kieszeń wyposażone są w oddychającą siatkę.
Całkowita pojemność plecaka to 4 litry (w tym 2 litrowy worek na wodę).
Worek posiada duży otwór do napełniania, co ułatwia czyszczenie.
Kieszeń izotermiczna utrzymuje wodę w chłodzie.
Łatwo dostępne kieszenie boczne.
Paski ściągające w okolicy talii i ramion.
Elastyczna taśma z przodu plecaka do mocowania różnych drobnych przedmiotów (rękawiczki itp.).

Ten "inteligentny" plecak z mnóstwem funkcjonalnych detali jest przeznaczony dla tych, którzy lubią zachować regularny reżim picia i mieć przy sobie wszystko, czego potrzebują.

Znalazłeś lepszą cenę?

Jak to zrobić?

* w ten sposób wskazane pola są wymagane

Ta strona jest chroniona za pomocą reCAPTCHA. Polityka prywatności Google, warunki umowne.

Aby móc Ci odpowiedzieć, musimy zapisać Twój adres e-mail, imię i nazwisko oraz numer telefonu w naszym systemie. Przesyłając ten formularz, wyrażasz swoją zgodę. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych.

Cookies

MotoZem i nasi partnerzy, w tym firma Google, potrzebują Twojej zgody na wykorzystanie określonych danych, aby między innymi móc wyświetlać Ci informacje i reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań.

Informacje o korzystaniu z naszej strony mogą być udostępniane naszym partnerom – więcej dowiesz się w naszych Zasady ochrony danych osobowych oraz na stronie Jak Google wykorzystuje dane.

Zgodę wyrazisz, klikając „OK”.

Twoja zgoda na ustawienia plików cookie będzie przechowywana przez rok. Możesz zmienić to ustawienie w dowolnym momencie TUTAJ.

Ustawienia OK

Możesz odmówić zgody tutaj.