Moto kurtki Vanucci Competizione 3

Kod produktu: C20703250Z

Moto kurtki Vanucci Competizione 3
Previous Next
1/2
Tento produkt je
dlouhodobě nedostupný

Moto kurtki Vanucci Competizione 3

Ubrania motocyklowe, kurtki motocykl

Competizione kurtka z Enrico VANUCCIHO jest już ponad 15 lat bezwzględnego klasyczna bestsellerem w kolekcji Louis.

Obecny model jest w czystej czerni i jest pokryta TSL Fajne System, dzięki któremu będziesz w słoneczne gorące dni przyjemnie pod druga skóra.
Dla lepszej widoczności wszystkich zastosowań płaszcz wyłożone materiału odblaskowego 3M Scotchlite, która w ciągu dnia, ale praktycznie niewidoczne.
Oczywiście są szwy bezpieczeństwa zgodnie z normą ISO 4916, podwójna skóra na łokciach, odpinany łokcia CE i ochraniacze barków SuperShield oraz możliwość doposażenia ochraniacz kręgosłupa (ID 850315 lub 850316) .Komfort zwiększa elastycznego materiału na rękawach, wentylację na ramionach iz powrotem, lub krótkim i długim zamkiem połączyć spodnie.

Rozmiar 102 jest rozszerzony rozmiar i rękawy długości na vyžší rodzajów znaków (co odpowiada wielkości talii 50).

Parametry
  • Długi zamek
    Długi zamek
  • Krótki zamek
    Krótki zamek
  • Panele stretch
    Panele stretch
Znalazłeś lepszą cenę?

Jak na to?

* w ten sposób wskazane pola są wymagane

Aby móc Ci odpowiedzieć, musimy zapisać Twój adres e-mail, imię i nazwisko oraz numer telefonu w naszym systemie. Przesyłając ten formularz, wyrażasz swoją zgodę. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. W porządku