Ladies T-Sandra KLIMATEX

Kod produktu: K-SAN-D041

Ladies T-Sandra KLIMATEX
Tento produkt je
dlouhodobě nedostupný

Ladies T-Sandra KLIMATEX

Thermo-shirt women

KLIMATEX-Sandra

panie funkcjonalna koszulka z krótkimi rękawami i płaskie szwy. Thanks členícím szwy Koszulka dopasowuje się do kobiecego ciała. Polipropylen ma najmniejszą wagę, maksymalną oddychalność i przepuszczalności pary wodnej, specjalne wiązania dla doskonałej wentylacji skóry i kontroli temperatury, maksymalnej wilgotności, odpowiednie dla alergików, ilość filtr stałe UV ulgę 7. Prolen® Siltex jest specjalnym włóknem polipropylenowym, że zawiera dodatek antybakteryjny, składający się z biogennych jony srebra, która nie jest szkodliwa dla organizmu a otoczeniem. Jony srebra zapobiega rozwojowi pleśni i bakterii, zmniejszenia nieprzyjemnych zapachów i utrzymanie równowagi biologicznej skóry podczas szczytu rekreacyjnych lub sportowych. Ponieważ dodatek stosuje się do masy włókien, a nie tylko na powierzchni, nie migruje z tego materiału do skóry i stałe w materiale utrzymuje się po wielokrotnym praniu.

Zastosowanie: 1.vrstva, przez cały rok dla wszystkich rodzajów działalności i casual

Materiał: 100% włókno polipropylenowe anibakteriálním Prolen® Siltex

Znalazłeś lepszą cenę?

Jak na to?

* w ten sposób wskazane pola są wymagane

Aby móc Ci odpowiedzieć, musimy zapisać Twój adres e-mail, imię i nazwisko oraz numer telefonu w naszym systemie. Przesyłając ten formularz, wyrażasz swoją zgodę. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. W porządku