Sklepy MotoZemotwarte

Sklepy MotoZemotwarte

Ladies T-KLIMATEX Fenix. - Vel XL

Kod produktu: KZ-FNX-D042-01

Tento produkt je
dlouhodobě nedostupný

Ladies T-KLIMATEX Fenix. - Vel XL

Ladies T-Shirt

KLIMATEX-Fenix

Luksusowe zintegrowany dzianiny polipropylen, poliamid / poliester i elastan. Bezproblemowa (bez szwu) technologia eliminuje nadmiar liczbę szwów, więc nie ma niepotrzebnego podrażnienia. W procesie tkania, możliwe jest połączenie wielu odcinków, w których mogą tworzyć strefy lepszej wentylacji skóry lub stref odwrotnie w celu zwiększenia ciepła lub wzmocnienie pewnych elementów. Bielizna bezszwowa Phoenix otacza ciało niczym druga skóra, jest bardzo przyjemna w dotyku i działa niezawodnie we wszystkich dyscyplinach sportowych. Szybkie pocenie i utrzymują stałą temperaturę ciała jest również powszechne dla tych typów produktów. Produkty serii FÉNIX nadają się do stosowania na całym dolnym pierwszej warstwy, bieliznę i koszule docenią zwłaszcza podczas uprawiania sportów zimowych, takich jak Threading bielizny. Koszulki i bezrękawniki można nosić jako oddzielna warstwa, dzięki nowoczesnej konstrukcji, nie trzeba ukrywać.
Pościel jest zdrowa (przetestowane zgodnie z zaleceniami EAA w akredytowanym laboratorium badawczym) i nadaje się dla alergików.

Alternatywy

Znalazłeś lepszą cenę?

Jak na to?

* w ten sposób wskazane pola są wymagane

Aby móc Ci odpowiedzieć, musimy zapisać Twój adres e-mail, imię i nazwisko oraz numer telefonu w naszym systemie. Przesyłając ten formularz, wyrażasz swoją zgodę. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. W porządku