Koszulka damska KLIMATEX Zdena

Kod produktu: KCLMD041ZDENA

Koszulka damska KLIMATEX Zdena
Tento produkt je
dlouhodobě nedostupný

Koszulka damska KLIMATEX Zdena

Thermo-shirt women

KLIMATEX Zdena

panie funkcjonalna koszulka z krótkimi rękawami i wykonanych z Coolmax Coolmax Fresh. Coolmax Fresh ma podobnie Prolen Siltex osadzone cząstki na bazie srebra. Dzięki srebra usuwa zapach potu, dzięki profilowi ​​włóknistego materiału jest zazwyczaj lekkie, szybkie pot i pomaga utrzymać sucha ciała. Dzięki splot włókien i bardzo dobrze wentyluje i chłodzi. Konstrukcja jest bardzo przewiewna koszula. Coolmax ma raczej efekt chłodzenia, nadaje się do letniej pogodzie. Pościel nie jest idealnym rozwiązaniem dla aktywnych sportowo.

Zastosowanie: 1 warstwa w systemie warstwowym w chłodniejsze dni, oddzielna warstwa w miesiącach letnich dla wymagających aktywności sportowej.

Materiał: 53% poliester Coolmax, 43% Coolmax świeże poliester, 4% lycra.

Znalazłeś lepszą cenę?

Jak na to?

* w ten sposób wskazane pola są wymagane

Aby móc Ci odpowiedzieć, musimy zapisać Twój adres e-mail, imię i nazwisko oraz numer telefonu w naszym systemie. Przesyłając ten formularz, wyrażasz swoją zgodę. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. W porządku