Kamera GoPro HD Motorsports sportowe Hero

Kod produktu: C10034433Z

Kamera GoPro HD Motorsports sportowe Hero
Previous Next
1/6
Tento produkt je
dlouhodobě nedostupný

Kamera GoPro HD Motorsports sportowe Hero

kamera sportowa

GoPro HD Motorsports Hero

HD Motorsports HERO jest na pokładzie kamerę wideo HD 1080p najpotężniejszym na świecie.
Zapisy w profesjonalnej jakości 1080p, 960p, 720p i wideo HD z prędkością 30 klatek na sekundę (60 klatek na sekundę w 720p).
HD Motorsports HERO łatwo přidělají kask, motocykl, samochód, samolot, narty, rowery, skutery ....
Szybkie uwalnianie przystawki kamer pomoże gdziekolwiek jego lokalizacja tuż usmyslíte można nagrywać wideo HD z kilku punktów widzenia.
Można nagrać maksymalnie 2,5 godziny na jednym ładowaniu baterii, przesłać do 9 godzin wideo na 32GB SD Carta (brak w zestawie).
Zawarte są wierzchowce dla dwóch kasków oraz trzech pojazdów, a także przyssawki zapewniające maksymalną wszechstronność i wygodę. Obudowa kamery jest wodoodporny do 60m.
Kamera GoPro był w stanie kontrolować dźwięk - nawet przy 150 km / h na rowerze, aby cieszyć się ryk silnika bez jakichkolwiek oznak wiatru.
Pakiet zawiera 1100mAh akumulator litowo-jonowy, który wystarcza na 2,5 godziny ciągłego fotografowania. Z opcjonalnych akcesoriów, można naładować aparatu podczas pracy (m.in. poprzez zapalniczki w samochodzie ...). Aparat może również strzelać automatycznych zdjęć 5MP w sekundowych odstępach 2/5/10/30 i 60 podczas dysku, wszystkie te "wolne ręce ". Naciśnij przycisk migawki raz i nagrać do 2,5 godziny jakości druku plakatu.
Aparat jest wodoodporny i zabezpieczony przed kamieniami i innymi zagrożeniami dzięki jego zdejmowaną obudowę z poliwęglanu. Obudowy zamienne i zestawy dostępne są soczewki, napraw lub modyfikacji kamery HD HERO Twój niedrogie i wygodne.
pakiet zawiera

1x 5-megapikselowy aparat HD HERO
1 Bateria 1100 mAh akumulator litowo-jonowy
1 szybkie uwolnienie wodoodporna obudowa - do 60 metrów
3 prostokątne wierzchowce klejące
2 owalne wierzchowce klejące
2 poziome zdejmowany klamry
1 pionowe klamra
1 przyssawka
1 3-drogowy obrotowy przegub
1 kabel USB
1 Component Video (HDTV) Kabel
Kabel 1 Composite Video + Audio Out

Znalazłeś lepszą cenę?

Jak na to?

* w ten sposób wskazane pola są wymagane

Aby móc Ci odpowiedzieć, musimy zapisać Twój adres e-mail, imię i nazwisko oraz numer telefonu w naszym systemie. Przesyłając ten formularz, wyrażasz swoją zgodę. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. W porządku