Świąteczna gwarancja - zakupiony dziś towar można wymieniać do końca styczńa!

  Świąteczna gwarancja - zakupiony dziś towar można wymieniać do końca styczńa!

Motoshop Dobrá

Adres salonu

Dobrá 72, 739 51 Dobrá, okres Frýdek-Místek
Republika Czeska

Kontakt

Odzież, akcesoria i części: +48 22 163 42 14
Zamówienia: +420 555 333 958

Letnie godziny otwarcia (1. 3.-30. 9.)

Poniedziałek 09:00-19:00 godziny
Wtorek 09:00-19:00 godziny
Środa 09:00-19:00 godziny
Czwartek


09:00-19:00 godziny
Piątek 09:00-19:00 godziny
Sobota 09:00-16:00 godziny
Niedziela Zamknięte

Zimowe godziny otwarcia (1. 10.-29. 2.)

Poniedziałek 10:00-18:00 godziny
Wtorek 10:00-18:00 godziny
Środa 10:00-18:00 godziny
Czwartek


10:00-18:00 godziny
Piątek 10:00-18:00 godziny
Sobota 10:00-15:00 godziny
Niedziela Zamknięte

Nasz zespół

Ryszard

Ryszard

Kierownik sklepu, specjalista ds. rynku PL

+420 555 333 957 ryszard@motozem.cz
Jarmila

Jarmila

Asystent sprzedaży

+420 555 333 957 jarmila@motozem.cz
Kamila

Kamila

Asystent sprzedaży

+420 555 333 957 kamila@motozem.cz
Sabina

Sabina

Kierownik działu produktów

+420 608 035 378 sabina@motozem.cz
Tomáš

Tomáš

Specjalista produktowy

tomas@motozem.cz
Tomáš

Tomáš

Specjalista produktowy

+420 608 499 041 lepik@motozem.cz
Šárka

Šárka

Kierownik magazynu

sarka@motozem.cz
Michal

Michal

Specjalista magazynowy

michal@motozem.cz
Radek

Radek

Specjalista magazynowy

radek@motozem.cz
Václav

Václav

Specjalista magazynowy

vaclav@motozem.cz
Radek

Radek

Specjalista magazynowy

pospisil@motozem.cz
Ivana

Ivana

Komunikacja PR

+420 774 823 492 svobodova@motozem.cz
Adriana

Adriana

Urzędnik ds. płac

+420 776 010 121 adriana@motozem.cz
Iveta

Iveta

Administracja

iveta@motozem.cz
Martin

Martin

Administrator sklepu internetowego

lycka@motozem.cz
David

David

technik IT

david@motozem.cz
Tomáš

Tomáš

Asystent managera

zmija@motozem.cz
Renáta

Renáta

Menedżer, marketing

renata@motozem.cz
Motozem

Motozem

Właściciel, administracja sklepu internetowego

martin@motozem.cz
vita

vita

Właściciel, kierownictwo sklepu

vita@motozem.cz

Dlaczego warto przyjść do nas?

  • 1.000 m2 powierzchni sprzedażowej

  • ponad 170 000 sztuk produktów w magazynie

  • profesjonalny, fachowy i miły personel

  • indywidualne podejście do klienta

  • płatność gotówką, kartą, przelewem

  • możliwość zakupu bonów podarunkowych

  • lojalnościowe i ilościowe rabaty

  • przyjazne ceny

  • zwrot towaru do 14 dni, wymiana towaru do 30 dni

  • ekspresowe przetwarzanie zamówień

  • stała komunikacja podczas przetwarzania wniosków

  • szeroka sieć firm transportowych

  • parking prosto koło salonu

  • szeroki wybór punktów odbioru

  • przyjazne środowisko i uśmiechnięty personel

  • orzeźwienie w salonie

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. W porządku