Motoshop Dobrá

Adres salonu

Dobrá 72, 739 51 Dobrá, okres Frýdek-Místek
Republika Czeska

Kontakt

Odzież, akcesoria i części: +48 22 163 42 14
Zamówienia: +420 555 333 958

Letnie godziny otwarcia (1. 3.-30. 9.)

Poniedziałek 09:00-19:00 godziny
Wtorek 09:00-19:00 godziny
Środa 09:00-19:00 godziny
Czwartek


09:00-19:00 godziny
Piątek 09:00-19:00 godziny
Sobota 09:00-16:00 godziny
Niedziela Zamknięte

Zimowe godziny otwarcia (1. 10.-29. 2.)

Poniedziałek 10:00-18:00 godziny
Wtorek 10:00-18:00 godziny
Środa 10:00-18:00 godziny
Czwartek


10:00-18:00 godziny
Piątek 10:00-18:00 godziny
Sobota 10:00-15:00 godziny
Niedziela Zamknięte

Nasz zespół

Tomáš

Tomáš

Akcesoria i części

+420 555 333 957 rada@motozem.cz
Patrik

Patrik

Akcesoria i części

+420 555 333 957 patrik@motozem.cz
Tomáš

Tomáš

Akcesoria i części

+420 555 333 957 lepik@motozem.cz
Silvie

Silvie

Wymiany produktów

+420 608 366 853 silvie@motozem.cz
Iveta

Iveta

Administracja

iveta@motozem.cz
Ivana

Ivana

Komunikacja PR

svobodova@motozem.cz
Tomáš

Tomáš

Administrator produktów

tomas@motozem.cz
Adriana

Adriana

Administrator produktów

adriana@motozem.cz
Jiří

Jiří

Administrator produktów

kutac@motozem.cz
Sabina

Sabina

Administrator produktów

sabina@motozem.cz
David

David

IT wsparcie

david@motozem.cz
Martin

Martin

Web administrator

lycka@motozem.cz
Marian

Marian

Obsługa PL klienta

marian@motozem.cz
Petra

Petra

Administracja

drechslerova@motozem.cz
Šárka

Šárka

Magazyn

sarka@motozem.cz
Radek

Radek

Magazyn

radek@motozem.cz
Michal

Michal

Magazyn

michal@motozem.cz
Patrik

Patrik

Magazyn

novotny@motozem.cz
Václav

Václav

Magazyn

vaclav@motozem.cz
Radek

Radek

Magazyn

pospisil@motozem.cz
Víťa

Víťa

Administrator salonu

vita@motozem.cz
Martin

Martin

Administrator e-sklepu

martin@motozem.cz
Renáta

Renáta

Marketing/Manager

renata@motozem.cz
Tomáš

Tomáš

Asystent managera

zmija@motozem.cz

Dlaczego warto przyjść do nas?

  • 1.000 m2 powierzchni sprzedażowej

  • ponad 170 000 sztuk produktów w magazynie

  • profesjonalny, fachowy i miły personel

  • indywidualne podejście do klienta

  • płatność gotówką, kartą, przelewem

  • możliwość zakupu bonów podarunkowych

  • lojalnościowe i ilościowe rabaty

  • przyjazne ceny

  • zwrot towaru do 14 dni, wymiana towaru do 30 dni

  • ekspresowe przetwarzanie zamówień

  • stała komunikacja podczas przetwarzania wniosków

  • szeroka sieć firm transportowych

  • parking prosto koło salonu

  • szeroki wybór punktów odbioru

  • przyjazne środowisko i uśmiechnięty personel

  • orzeźwienie w salonie

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. W porządku