Od 1.10. jesteśmy otwarci poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00 i sobota 10:00 - 15:00.

Od 1.10. jesteśmy otwarci poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00 i sobota 10:00 - 15:00.

Motoshop Dobrá

Adres salonu

Dobrá 72, 739 51 Dobrá, okres Frýdek-Místek
Republika Czeska

Kontakt

Odzież, akcesoria i części: +48 22 163 42 14
Zamówienia: +420 555 333 958

Letnie godziny otwarcia (1.3.-30.9.)

Poniedziałek 09:00-19:00 godziny
Wtorek 09:00-19:00 godziny
Środa 09:00-19:00 godziny
Czwartek


09:00-19:00 godziny
Piątek 09:00-19:00 godziny
Sobota 09:00-16:00 godziny
Niedziela Zamknięte

Zimowe godziny otwarcia (1.10.-29.2.)

Poniedziałek 10:00-18:00 godziny
Wtorek 10:00-18:00 godziny
Środa 10:00-18:00 godziny
Czwartek


10:00-18:00 godziny
Piątek 10:00-18:00 godziny
Sobota 10:00-15:00 godziny
Niedziela Zamknięte

Nasz zespół

Ryszard

Ryszard

Kierownik sklepu, specjalista ds. rynku PL

+420 555 333 957 ryszard@motozem.cz
Jarmila

Jarmila

Asystent sprzedaży

+420 555 333 957 jarmila@motozem.cz
Jan

Jan

Asystent sprzedaży

+420 555 333 957 jochymek@motozem.cz
Kamila

Kamila

Asystent sprzedaży

+420 555 333 957 kamila@motozem.cz
Petra

Petra

Specialista expedičního oddělení

+420 555 333 958 tesarcikova@motozem.cz
Jan

Jan

Specialista expedičního oddělení

jan@motozem.cz
Tomáš

Tomáš

Specjalista produktowy

tomas@motozem.cz
Katrin

Katrin

Specjalista produktowy

+420 555 333 957 katrin@motozem.cz
Sabina

Sabina

Vedoucí nákupčího oddělení

+420 608 035 378 sabina@motozem.cz
Tomáš

Tomáš

Nákupčí

+420 608 499 041 lepik@motozem.cz
Šárka

Šárka

Kierownik magazynu

sarka@motozem.cz
Michal

Michal

Specjalista magazynowy

michal@motozem.cz
Radek

Radek

Specjalista magazynowy

radek@motozem.cz
Václav

Václav

Specjalista magazynowy

vaclav@motozem.cz
Radek

Radek

Specjalista magazynowy

pospisil@motozem.cz
Jakub

Jakub

Specjalista magazynowy

haragal@motozem.cz
Ivana

Ivana

Komunikacja PR

+420 774 823 492 svobodova@motozem.cz
Adriana

Adriana

Urzędnik ds. płac

+420 776 010 121 adriana@motozem.cz
Iveta

Iveta

Administracja

iveta@motozem.cz
David

David

technik IT

david@motozem.cz
Tomáš

Tomáš

Asystent managera

zmija@motozem.cz
Renáta

Renáta

Majitel, manager

renata@motozem.cz
Martin

Martin

Właściciel, administracja sklepu internetowego

martin@motozem.cz
víťa

víťa

Właściciel, kierownictwo sklepu

vita@motozem.cz

Dlaczego przyjść do nas

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. W porządku