Wymiana rozmiaru i gwarancja zwrotu pieniędzy

Wymiana rozmiaru 

Towar można zamienić na inny rozmiar do 100-tu dni od daty doręczenia. Służba ta jest bezpłatna!

Warunkiem jest, aby towar był nieuszkodzony i nieużywany (zadaj sobie pytanie, czy nadal będzie można oferować towar jako nowy).

Procedura wymiany towaru:

1) Wypełnij formularz znajdujący się w paczce. Formularz powinien również zawierać Twoje żądanie (np. Proszę o wymianę kurtki RSA Street rozmiar 48 na rozmiar 52).

2) Zapakuj otrzymany towar wraz z kopią faktury i wypełnionym formularzem.

3) Wyślij na adres: Paczke nadpisać PINem do zwrotu: ID 91829900 Adres do wysyłki to: Packeta ul. Mostowa 4, 43-400 Cieszyn.

Paczka bez PINu do zwrotu nie trafi do naszego magazynu!

Po otrzymaniu paczki niezwłocznie wyślemy do Ciebie potrzebny towar, jeśli jest na stanie. Jeśli nie ma go w magazynie, poinformujemy Cię o możliwym terminie dostawy.

Formularz do wymiany towaru tutajGwarancja zwrotu pieniędzy

Towar można zwrócić w ciągu 100 dni od otrzymania towaru, bez podania przyczyny. Służba ta jest bezpłatna!

Warunkiem jest, aby towar był nieuszkodzony i nieużywany (zadaj sobie pytanie, czy nadal będzie można oferować towar jako nowy). W przypadku przyjęcia zwracanego towaru i pozytywnego rozpatrzenia wniosku o jego zwrot, kupującemu zostanie zwrócona należność za towar przelewem na konto bankowe w terminie 14 dni.

Aby towar został przyjęty, muszą być spełnione następujące warunki:

1) Towary muszą być kompletne i zwrócone w oryginalnym stanie aby mógły być dalej oferowane klientom. Towar nie może wykazywać śladów zużycia.

2) Klient musi wysłać przesyłkę w ciągu 100 dni od otrzymania towaru.

3) Dołącz do paczki oryginalny dowód zakupu.

5) Do przesyłki dołącz wypełniony formularz, który musi być podpisany przez kupującego i musi zawierać wszystkie dane kupującego.

Formularz do zwrotu towaru tutaj

 

Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się z nami skontaktować!

Tel. +48 22 163 42 14

Email: info@motozem.pl

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. W porządku