Sklepy MotoZemotwarte

Sklepy MotoZemotwarte

System komunikacji Bluetooth Cardo Scala RIDER Q2

Kod produktu: SCALARIDERQ2

Tento produkt je
dlouhodobě nedostupný

System komunikacji Bluetooth Cardo Scala RIDER Q2

System komunikacji Bluetooth

Cardo Scala RIDER Q2

pełna specyfikacja
SCALA-RIDER Q2 Bluetooth - zestaw głośnomówiący z radiem FM i interkomu jest specjalnie zaprojektowana do kasków motocyklowych

SCALA-RIDER Q2 Bluetooth - zestaw głośnomówiący z radiem FM i interkomu jest specjalnie zaprojektowana do kasków motocyklowych. Prosty montaż bez przyklejania i uszkodzić kask. Umożliwia rozmowy telefoniczne, instrukcje GPS przechwytywania, słuchanie stacji radiowych oraz sześć opcjonalnych Interprocess bezprzewodowej do trzech uczestników do 500m w otwartej przestrzeni.

Doskonała jakość dźwięku, Scala Rider dostosowuje się do złej pogody i może być stosowany nawet przy dużych prędkościach (testowane do 180 km / h). Sytuacja ta ma automatyczną regulację głośności i funkcją sterowania głosem.
SCALA Rider Q2 może być stosowany do otwartego kasku. W zależności od typu kasku jest przeznaczona do sztucznego pokrywa mikrofonowe piany. Dla otervřenou użytkowania kasku zwiększona pokrywę piany.

SCALA-RIDER Q2 mA wejście do podłączenia zewnętrznego odtwarzacza MP3.
Pojemność akumulatora: 7 godzin połączeń, tygodnie w trybie gotowości.


Zawartość opakowania:
1 zestaw kask
1x jednostka komunikacyjna, zestaw do montażu
2x samoprzylepny rzep do mocowania słuchawek w pomieszczeniu kasków
Pianka 2x mikrofon protector
1x ładowarka podróżna 220V

Alternatywy

Znalazłeś lepszą cenę?

Jak na to?

* w ten sposób wskazane pola są wymagane

Aby móc Ci odpowiedzieć, musimy zapisać Twój adres e-mail, imię i nazwisko oraz numer telefonu w naszym systemie. Przesyłając ten formularz, wyrażasz swoją zgodę. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. W porządku