Świąteczna gwarancja - zakupiony dziś towar można wymieniać do końca styczńa!

  Świąteczna gwarancja - zakupiony dziś towar można wymieniać do końca styczńa!

PRZECIWDESZCZÓWKI, BIELIZNA TERMICZNA, ODZIEŻ OGRZEWANA

czas odczytu: 4 min.

Po pięknych letnich dniach nadchodzi teraz ochłodzenie. W nadchodzącym sezonie jesiennym przyda się na pewno odzież wodoodporna.

 

W kategorii przeciwdeszczówek znajdziesz odzież motocyklową do deszczu, która została zaprojektowana jako górna warstwa wodoodporna i dzięki temu przedłuża żywotność odzieży. Z pewnością docenisz to ubranie, szczególnie podczas podróży, gdy zaskoczy Cię zła pogoda. Przeciwdeszczówki są wyposażone w elementy odblaskowe, dzięki czemu będziesz widoczny nawet podczas deszczu.

 

Jakościowa przeciwdeszczówka - zarówno w postaci kombinezonu, lub kurtki i spodni - zapewni niezbędny komfort i wygodę. Jeśli rtęć termometru znacznie spadnie, możesz użyć w klasycznej kurtce motocyklowej wkładki termicznej (wkładki zimowej).

Przeciwdeszczówki i wodoodporne nakładki są małe rozmiarami i można je wozić ze sobą nawet wtedy, gdy niebo wydaje się bezchmurne. Przeciwdeszczówki ochronią Cię przed nagłą zmianą pogody, co nie jest niczym niezwykłym w tym okresie.


Podgrzewane rękawiczki są doskonałym partnerem na jesienne wycieczki na sprzęcie. Twoje ręce najbardziej cierpią podczas jazdy w chłodne dni, oprócz nieprzyjemnego przeziębienia palców, tracisz w nich również czucie, co może być niebezpieczne na motocyklu. Możesz wybrać rękawice zasilane z własnych akumulatorów lub wariant mocowany bezpośrednio do motocykla - jeśli nie przeszkadza ci poczucie „związania", oszczędzasz czas i pieniądze na zakup nowych baterii.


Podgrzewane manetki kierownicy to kolejny sposób na rozgrzanie dłoni. Grzeją one jednak tylko do dłoni, dlatego zalecamy montaż deflektorów przeciw wiatru lub tak zwanych ,,uszu słonich" na kierownicę, aby utrzymać ciepło na dłoniach.


Oferujemy również podgrzewane wkładki do butów, ogrzewane skarpetki lub ogrzewane kamizelki. Jak widać, możesz stawić czoła zimnej pogodzie dzięki produktom MotoZem. 


Możesz wygodnie u nas kupić nakładki na buty i rękawiczki, wodoodporne kurtki, spodnie lub kombinezony, które znacznie uprzyjemnią jazdę.

Sdílet
Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. W porządku