Moto pływają na motocyklu LOUIS MULTI-PLUS

Kod produktu: C10008328Z

Tento produkt je
dlouhodobě nedostupný

Moto pływają na motocyklu LOUIS MULTI-PLUS

Moto pływają na motocyklu

LOUIS MULTI-PLUS

Wielu z nas ma już: zaczyna padać, więc wkrótce po rozciągnięciu mety na narzucie rower tak długo nemokla. Tylko wtedy, gdy zacznie zaglądać przez gorące części, zaczynamy szkoda że nie było kołdra jak Multi-Plus. To jest w dolnej części wprowadzonego materiału z włókna szklanego, które jest nie tylko ciepło z trwa ciepła spalin. W przeciwieństwie do tego, górna część materiału oddychającego.
Oczka na dole do zamocowania
Odporne na warunki atmosferyczne.
Wymiary: długość 235 cm, wysokość 128 cm, z przodu, z tyłu wysokość 98 cm, wysokość kierownicy 80 cm, szerokość 60 cm w przód
akcesoria motocyklowe takie jak tarcze plexi, skrzynki, torby, itp może dramatycznie zmienić wymagane wymiary narzuta.
Niektóre motocykle mają wyciągi prowadzonych pod siedzeniem (np Endura) nie chroni przed ciepłem, które narzuta na tylko na dole.

Alternatywy

Znalazłeś lepszą cenę?

Jak na to?

* w ten sposób wskazane pola są wymagane

Aby móc Ci odpowiedzieć, musimy zapisać Twój adres e-mail, imię i nazwisko oraz numer telefonu w naszym systemie. Przesyłając ten formularz, wyrażasz swoją zgodę. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. W porządku