Czerwone gogle motocrossowe Alpinestars Vision 3 Wordmark ze srebrną pleksi
Gogle motocrossowe Alpinestars VISION 3 oferują większość zalet modelu VISION 5. Te gogle mx są lekkie i mają bardzo elastyczną ramkę uretanową A-FLEX ze zintegrowanym systemem wentylacji. Komfort zapewnia dwuwarstwowa pianka na twarz oraz możliwość zastosowania odrywanej miki i systemu ROLL-OFF WIDE VISION.
Kluczowe cechy i specyfikacje:
- Poliwęglanowa pleksi z powłoką anti-fog zapewnia 100% ochronę przed promieniowaniem UVA.
- Elastyczna i lekka oprawka wykonana z materiału ALPINESTARS A-FLEX, który dopasowuje się do kształtu twarzy i lepiej odprowadza pot z okularów dzięki kanałowej konstrukcji.
- Szeroka przyłbica zapewnia doskonałe widzenie peryferyjne, nawet po zamontowaniu systemu ALPINESTARS WIDE VISION 48 mm ROLL-OFF (brak w zestawie).
- Ramka gogli i unikalny system ROLL-OFF ALPINESTARS WIDE VISION zostały zaprojektowane tak, aby ramka i cewki nie zasłaniały wizjera, co skutkuje poszerzonym kątem widzenia peryferyjnego
- Dwuwarstwowa pianka o grubości 17 mm zapewnia doskonałe dopasowanie do każdego kształtu twarzy i idealne uszczelnienie.
- Wentylacja została zaprojektowana tak, aby umożliwić przepływ powietrza przez otwory wentylacyjne z pianki o standardowej przepuszczalności 100 PPI, zapewniając maksymalną wentylację.
- Tkany pasek o szerokości 45 mm ma antypoślizgowy silikonowy nadruk.
- Pleksiglas ma bolce do odrywania miki
- Certyfikat EN 1938:2010